Tudor’un kaderi 2 maça bağlı

Tudor’la toplantı yapan Galatasaray yönetimi devam kararı alırken, Hırvat hocanın kaderini Alanyaspor ve Beşiktaş maçları belirleyecek.

Galatasaray’da Başakşehir karşısında alınan 5-1’lik tarihi hezimetin ardından Florya’da acil koduyla toplantı yapıldı. Dursun Özbek, teknik direktör Igor Tudor ile bir araya geldi ve “devam” kararı alındı.

SİSTEM KONUSUNDA UYARDILAR

Yapılan toplantıda Özbek, yönetimin takımın sistem üzerinde fazla oynama olmasını istemediğini belirtirken; Hırvat hocayı bu konuda uyardı. Öte yandan yapılan değişikliklerin tepki topladığı da Tudor’a iletilerek, daha dikkatli olması istendi.

TUDOR’UN KADERİ 2 MAÇA BAĞLI

Başakşehir karşısındaki tarihi sonuç sonrasında koltuğu sallanmaya başlayan Igor Tudor’un geleceği, Alanyaspor ve Beşiktaş maçlarına bağlı. Hırvat hocanın 2 maçta alacağı kötü sonuçlar, görevine son verilmesi ile sonuçlanabilir.

YÖNETİM TERİM KONUSUNDA İKİYE BÖLÜNDÜ

Öte yandan Galatasaray’da Fatih Terim seslerinin yükselmesi üzerine yönetimde fikir ayrılığı oluştu. Bir grup yöneticinin Terim’i istemesine rağmen toplantıdan Tudor’la devam kararı çıktı. Ancak 2 maçlık başarısızlık durumunda Tudor’un yerine en güçlü aday Fatih Terim.

Benzer Haberler

Leave a Comment