Cumhurbaşkanı Erdoğan THY’den övgüyle bahsetti

THY’nin yurt dışı temsilcilerini konuk eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Küresel düzeyde görünürlüğü en yüksek değerimiz Türk Hava Yolları’dır” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türk Hava Yolları’nın yurt dışı temsilcilerini Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde kabul etti.

Türk Hava Yolları’ndan övgülerle bahseden Cumhurbaşkanı, havayolunun artık halkın yolu haline geldiğini söyledi.

Erdoğan, “İster ülkemizde ister dünyada havayolu taşımacılığı standartlarını görmek isteyenler gelip Türk Hava Yolları’na bakacak. Bu duruma geldik.” diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan THY'den övgüyle bahsetti

“OTOBÜSLERİN KAMYONLARIN ARKASINDA….”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları:

“Otobüslerin kamyonların arkasında tek takibim THY yazardı. Çocukluğumda, uçak sesi duyacağımız zaman mahallede sırt üstü yatar uçağın geçişini seyrederdik.

Şirketimiz, havayolunu öyle bir duruma getirdi ki, artık havayolu otobüslerden ucuz hale geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan THY'den övgüyle bahsetti

FOTOĞRAF: THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı

“THY İLE REKABET EDEMEYEN FİRMALAR…”

Havayolu artık halkın yolu haline geldi. THY ile rekabet edemeyen firmaların sektörden çekildiğini görüyoruz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan THY'den övgüyle bahsetti

“EN YÜKSEK DEĞERİMİZ TÜRK HAVA YOLLARI”

Türkiye’nin diğer alanlarda gösterdiği atılım elbette önemlidir, ancak küresel düzeyde görünürlüğü en yüksek değerimiz Türk Hava Yolları’dır.

Türk Hava Yollarımızın tüm mensuplarını tebrik ediyorum. Sizlerden sadece THY’nin değil ülkemizin ve milletimizin beklentilerinin de büyük olduğunu hatırlatmak istiyorum. Yönetim Kurulu Başkanı’ndan ve kadrosuna kadar genç bir ekip olduğunu biliyor ve görüyorum. Bu ayrı bir başarı. Bazıları diyor ya, çoluk çocuğuma mı bırakıyorsunuz. Mesele bir defa yaşta değil baştadır. Bunu bilmeler lazım. Biz hayatımızın her döneminde gençlerimize güvendik.”

Benzer Haberler