Bekir Bozdağ’dan gündeme ilişkin açıklamalar

Bekir Bozdağ açıklamalarda bulunuyor.

2

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, AA Editör Masası’nda, gündeme ilişkin soruları yanıtlıyor, son dönemdeki gelişmelerle ilgili değerlendirmelerde bulunuyor.

Başbakan Yardımcısı Bozdağ’ın açıklamasından satır başları şu şekilde;

“KILIÇDAROĞLU ÇAMUR SİYASETİ YAPIYOR”

“CHP’nin Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, çamur siyaseti dediğimiz bir siyaset tarzını Türk siyasi hayatına maalesef istikrarlı bir şekilde yerleştirmeye çalışıyor. Daha önce de defalarca benzer iftiralarda bulundu. Pek çok şey atıyor, soru soruyor, ‘Siz şöyle yaptınız mı, yapmadınız mı? Yoksa belgeleri açıklayacağım.’ diyor. Açıkladığı bir belge yok.

“ELİNDE BOMBA PATLADI ONDAN DAĞITAMADI”

Çıkıp ‘İşte benim elimdeki belgelerim bu ve bunu size dağıtıyorum.’ demesi gerekmez mi? İddiasını ispat etmesi gerekmez mi? Elinde bomba patladı, perişan oldu da ondan dağıtamadı.

“ÇUVALLADI”

Çuvalladı ve bomba elinde patladı. Sahtekarlığı, müftericiliği, yalancılığı, ahlaksızlığı deşifre olduğu için kağıt parçalarını medyaya dağıtmaktan çekiniyor.

Bu kadar önemli görevlerde bulunan birisinin ‘Ben yanıltıldım’ demeye hakkı yoktur, çünkü gelen her konuyu tetkik etmek, ‘doğru mu, eğri mi’ diye incelemek, ondan sonra konuşmakla mükelleftir. Bu, gönüllü bir taşeronluk işbirliğidir.”

AYRINTILAR GELİYOR..

Benzer Haberler

Leave a Comment