Aziz Yıldırım’dan her maça prim sözü

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, kalan 23 haftada futbolcuları motive etmek için her maçta prim vereceğini açıkladı.

Aykut Kocaman geldikten sonra sezona mutlak şampiyonluk parolasıyla başlayan fakat büyük hayal kırıklığı yaşayan Fenerbahçe’de yönetim iyice taşın altına elini koyuyor.

Gazete Habertürk’ün haberine göre Başkan Aziz Yıldırım geçtiğimiz günlerde verdiği demeçte “2010-2011 sezonunda biz hep devredeydik. Oyuncularla sürekli konuşuyorduk. Bundan sonra da bunu uygulayacağız. Formül bizde. Samandıra’ya sık sık gideceğiz.” ifadelerini kullanırken bu sözlerin altında sadece ilgi değil farklı adımlar da yer alıyor.

Daha önceleri sene başında belirlenen primlerin dışına çıkılmayan aarı-lacivertlilerde yönetim, bundan sonra oynanacak her maça prim koymaya karar verdi.

HER MAÇA PRİM VERİLECEK

Bir türlü seri galibiyet alamayan ve iyi bir hava yakalayamayan takımı ateşlemek için böyle bir karar alan Aziz Yıldırım ve kurmayları geride kalan 23 maçın tamamına prim koyacak.

Kimi maçlarda paket halinde kimi maçlarda ise tek başına prim belirlenecek ve maçlardan önce futbolculara söylenecek. Sivasspor maçından önce bu yeni sistemin ilk adımını atacak olan Kanarya’da başkan Aziz Yıldırım’ın Samandıra’ya giderek bizzat primi açıklaması bekleniyor.

Şampiyonluk için her türlü fedakarlığı yapmaya hazırlanan yönetim bu şekilde Aykut Kocaman’ın da işini kolaylaştırıp daha fazla işine odaklanmasını sağlamak istiyor.

Benzer Haberler

Leave a Comment