Fikret Orman: Karius’un bonservisini alacağız

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, takımda kiralık olarak forma giyen Alman kaleci Loris Karius’un çok içi bir kaleci olduğunu söyledi.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Loris Karius hakkında çıkan ‘gönderilecek’ iddialarını yalanladı.

Sezon başında Liverpool’dan Beşiktaş’a satın alma opsiyonuyla kiralanan Loris Karius, son maçlarda yediği hatalı goller nedeniyle siyah-beyazlı taraftarlar tarafından eleştirilmişiti. 

“KARİUS MÜTHİŞ BİR KALECİ”

Başkan Fikret Orman ise Karius’tan memnun olduklarını söyledi.

Orman, Alman kaleci için ”Karius çok iyi bir kaleci, inşallah bonservisini de alacağız. Göndereceğimiz haberleri futbol palavraları. Karius müthiş bir kaleci. Tabii ki beklentiler yüksek. Aboubakar’ı aldığmız zaman bunu nerden buldunuz deniyordu sonra alın denildi. Onun daha çok çalışması lazım. Kendisinden beklentiler yüksek.” sözlerini kullandı.

“GÜÇLÜ BİR KADROMUZ VAR”

BJK TV’ye konuşan Fikret Orman, ”Lig başından beri söylüyorum. Güçlü bir kadromuz var. Mücadele eden bir takımız. Ondan uzaklaştığı zaman Beşiktaş, Beşiktaş gibi oynamıyor. Son zamanlarda bir düzelme var. İki tane şanssız üst üste maç oynadık. Başakşehir ve Genk maçları şanssızdı. Çok iyi olacağımızı düşünüyorum. Çıkışa geçeceğiz. Geniş bir kadromuz var. Dünkü maçta oynayan Dorukhan takımın direk oyuncusu olduğunu gösterdi. Güven iyi oyuncu. Mustafa Pektemek, ilk 11 oyuncusu olduğunu gösterdi.” dedi.

Benzer Haberler