1 Milyon Üye hedefi 50 binde kaldı

Fenerbahçe, “Hedef 1 Milyon Üye” projesi kapsamında yaklaşık 4 yılda sadece 50 bin üyeye ulaşabildi.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Konya Fenerbahçeliler Derneği’ni ziyaret etti.

Yıldırım, “Hedef 1 Milyon Üye” kampanyası çerçevesinde 50 bin üyeye ulaştıklarını, 1 milyona gelindiği zaman ise Fenerbahçe’nin kimsenin parasına ihtiyacı olmayacağını söyledi. Başkan Aziz Yıldırım, Asbaşkan Ozan Balaban ve beraberindeki heyet, Konya Fenerbahçeliler Derneği’ne ziyarette bulundu.

1 Milyon Üye projesinde 50 bin üyeye ulaşıldı

4 YILDA 50 BİN ÜYE

Yıldırım, “Hedef 1 Milyon Üye” kampanyası çerçevesinde 50 bin üyeye ulaştıklarını belirterek, “Temsilci ve normal üye sayısında 50 bine ulaşıldı. Aslında 1 milyona ulaşıldığı zaman ki bu bir senede, iki senede de olmaz. Bir de Türkiye’nin ekonomik şartları ve insanların durumları belli. Maçların daha çekişmeli geçmesi durumunda belki insanlar takviye yapılması için katkı sağlayacaklardır. Onlar da sağlanıp, bu proje hayata geçtiği zaman Fenerbahçe’nin hiç kimsenin parasına, puluna ihtiyacı kalmayacak. Tamamen kendi kendine idare edecek. Onlarla bir taraftan yatırımlar yapılacak, bir taraftandan da yatırımlardan gelen paralarla kulüp idame edilecek. Bütün prensip, anlayış buydu. Ancak malesef Türkiye’deki şartlar aksamalara neden oldu. İnşallah düzelir” şeklinde konuştu.

HEDEF 2019’DA 1 MİLYON ÜYEYDİ

Fenerbahçe projeyi açıkladığı zaman ilk 6 ayda 100 bin üye, ilk yılın sonunda ise 250 bin üye hedefleniyordu. 1 milyon üye için ise hedef 2019 yılıydı ancak 2018 yılının şubat ayında 50 bin üyede kalındı.

Benzer Haberler